Vacature: Commerciële Binnendienst Makelaardij – Met een moderne benadering – Amsterdam

Introductie

Ben jij een ervaren professional in de makelaardij met een passie voor verkoop en klantenservice? Zoek je een nieuwe uitdaging bij een moderne makelaardij die het net even anders aanpakt? Dan hebben wij de perfecte baan voor jou!

Organisatie

Onze opdrachtgever is een vooruitstrevende makelaardij die zich onderscheidt door een frisse en moderne aanpak. Ons team bestaat uit gedreven professionals die streven naar het leveren van uitmuntende dienstverlening aan onze klanten. We geloven in teamwork, innovatie en het creëren van een plezierige werkomgeving waarin iedereen kan groeien en excelleren.

Functie

Bijdragen aan de groei en ontwikkeling van ons bedrijf door het signaleren van kansen en verbeteringen Als Commerciële Binnendienst Makelaardij speel je een essentiële rol in ons team. Je bent verantwoordelijk voor het ondersteunen van onze makelaars en het creëren van een uitstekende ervaring voor onze klanten. Je werkt nauw samen met ons enthousiaste verkoop en aankoopteam en helpt bij het succesvol afhandelen van vastgoedtransacties.

Proactief opvolgen van leads en het plannen van bezichtigingen

Ondersteunen bij het opstellen en uitvoeren van marketing- en verkoopstrategieën

Verzorgen van professionele en klantgerichte communicatie met potentiële kopers en verkopers

Beheren van vastgoeddossiers en zorgen voor een vlekkeloze administratieve afhandeling

Functie-eisen

Aantoonbare ervaring in de makelaardij en kennis van de vastgoedmarkt

Een proactieve en resultaatgerichte houding

Uitstekende communicatieve vaardigheden en een klantgerichte instelling

Een commerciële mindset en de drive om targets te behalen

Flexibiliteit om 5 dagen per week te werken

Aanbod

Een dynamische en innovatieve werkomgeving bij een moderne makelaardij die voorop loopt in de branche

De mogelijkheid om jouw ervaring in de makelaardij verder te ontwikkelen en nieuwe vaardigheden op te doen

Een competitief salaris met aantrekkelijke bonusregelingen op basis van prestaties

Salaris tussen de € 2300 en € 3200,- bruto naar gelang ervaring senioriteit

Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioenregeling en reiskostenvergoeding

Een gezellig en ambitieus team dat samenwerking hoog in het vaandel heeft staan

Inlichtingen

Sta jij te popelen om snel aan de slag te gaan, maar wil je nog even iets meer weten? bel of app Olof Raas op 06-48474407 of email o.raas@2bconnected.org

Sollicitatie

Wil jij deel uitmaken van ons team en bijdragen aan het succes van onze moderne makelaardij? Solliciteer dan nu! Stuur je CV en motivatiebrief naar Olof Raas bel 06-48474407 email o.raas@2bconnected.org en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.